Zalogowany jako: .   Wyloguj się

Mity na temat płukania ust olejem

Zobacz artykuły na temat:zdrowieolejajurweda
Czy płukanie ust olejem zastępuje badania kontrolne? Kiedy najlepiej płukać usta, który olej jest najlepszy, jakiej ilości oleju należy użyć? Na te i inne pytania odpowiada autor książki "Płukanie ust olejem".

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Przepis Beaty Pawlikowskiej: koktajl z awokado, melona i pomarańczy

Chcesz skomentować artykuł? lub wypowiedz się jako gość:

Autor:
Komentarz:
Liczba komentarzy: 8
dodano: 21:54 2016-02-02 przez: ~miracoil (37.47.*.*)
spróbuj przetestowanego dentystycznie zestawu do płukania ust olejem kokosowym i ziół wzmacniających efekty oczyszczania, odkażenie buziaka i lśniącego uśmiechu! szukaj na miraclinic com
dodano: 14:52 2016-02-02 przez: ~gość (78.9.*.*)
Sensownie napisane . Bez dodawania jaichś parareligijnych bredni .Czysto FIZYCZNE usuwanie "robali" z ust . Dodam od siebie , i jest to udowodnione NAUKOWO , że znacznie bardziej działa płukanie ust wodą z sodą . Łyżeczka na szklankę . Potrzymać płucząc i przelewając . Usunie ZNACZNIE więcej wirusów/bakterii niż olej i wystarczą 2-3 minuty ! Również nie trzeba być w transie , w pozycji lotosu czy tp. Takie pierdoły kochają szczególnie kobiety , polecjąc sobie wzajemnie "koniecznie tylko ten olej i musisz się rozlużnić " . Bye !
dodano: 13:17 2016-01-04 przez: ~gość (194.181.*.*)
jezu napisali przecież, że usuwa zarazki - to jest jego działanie. Olej nie zabija toksyn i wirusów. POMYSL! BŁAGAM.
 

Zobacz także:

 
 
Zamów darmowy newsletter