Zalogowany jako: .   Wyloguj się
Strona 1 z 2  

Stawianie baniek na zaburzenia płciowe

Jak stawiać bańki, aby złagodzić zaburzenia seksualne kobiet (problemy z osiągnięciem orgazmu, zaburzenia miesiączkowania) i mężczyzn (prostata, impotencja)? Jak często warto stosować tę terapię?

Stawianie baniek przy zaburzeniach seksualnych u mężczyzn. Zdjęcie pochodzi z książki "Naturalne metody uzdrawiania" autorstwa Tadeusza Piotra Szewczyka

Stawianie baniek przy zaburzeniach seksualnych u mężczyzn. Zdjęcie pochodzi z książki "Naturalne metody uzdrawiania" autorstwa Tadeusza Piotra Szewczyka

Zaburzenia seksualne u kobiet

Przeważnie mają podłoże psychiczne. Wiele kobiet nie osiąga orgazmu, a nawet nie jest w stanie z różnych powodów prowadzić normalnego życia seksualnego. Wiele też nie potrafi podczas stosunku osiągnąć orgazmu, w sposób bolesny przeżywa stosunek płciowy, a zatem go unika lub wcale nie odczuwa popędu płciowego. Niemożność przeżywania orgazmu podobna jest do impotencji u mężczyzn i może mieć podłoże zarówno psychiczne, jak i somatyczne. Kobieta potrzebuje do osiągnięcia orgazmu nieco więcej czasu niż mężczyzna, dlatego też mężczyzna powinien to uwzględnić i postarać się razem z nią dojść do orgazmu.

Poważnym problemem jest sytuacja, kiedy kobieta potrzebuje nienaturalnie długiego czasu do szczytowania. Poleca się stawianie baniek po wewnętrznej stronie uda (fot. poniżej), na kości krzyżowej i na podbrzuszu w okolicy pęcherza moczowego, przez co najmniej 3 miesiące 2–3 razy tygodniowo, a później co 2–3 tygodnie. Zamiennie w tych samych miejscach można stosować terapię jajkową, a przede wszystkim Reiki i oczyszczanie aury płomieniem świeczki.

Stawianie baniek przy zaburzeniach seksualnych u kobiet. Zdjęcie pochodzi z książki "Naturalne metody uzdrawiania" autorstwa Tadeusza Piotra Szewczyka.

Zaburzenia miesiączkowania

Na zaburzenia miesiączkowania oraz problemy z przydatkami i macicą z dobrym skutkiem możemy stawiać bańki. Cykl miesiączkowania może być zaburzony przez stany zapalne jajników i macicy, choroby tarczycy, a także stres i obciążenia psychiczne. W przypadku zaburzeń związanych z macicą i przydatkami bańki stawiamy na podbrzuszu, nieco powyżej pępka, również w pachwinach po wewnętrznej stronie uda, ze względu na obecność w tym miejscu punktów akupunkturowych związanych z narządami płciowymi (fot. poniżej). Również po obydwu stronach odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Bańki stawiamy raz w tygodniu przez 3 miesiące, a później, jeśli jest jeszcze potrzeba, z przerwami co 3 tygodnie. Wspomagająco i przemiennie należy stosować oczyszczanie aury płomieniem świeczki, Reiki oraz terapię jajkową.

Stawianie baniek przy zaburzeniach miesiączkowania. Zdjęcie pochodzi z książki "Naturalne metody uzdrawiania" autorstwa Tadeusza Piotra Szewczyka.

Zobacz też: Stawianie baniek - układ moczowy i narządy ruchu


Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Kuchnia Anny Jurksztowicz: surówka z kapusty

Chcesz skomentować artykuł? lub wypowiedz się jako gość:

Autor:
Komentarz:
 

Zobacz także:

 
 
Zamów darmowy newsletter