Zalogowany jako: .   Wyloguj się
Strona 1 z 3  

Technika oczyszczania aury świecą

Zobacz artykuły na temat:zdrowieemocjemedycyna naturalna
Oczyszczanie aury świecą to jedna z wielu naturalnych metod uzdrawiania. Jak oczyścić aurę świecą? Jaką świecę wybrać? Jakie są efekty oczyszczenia aury? Jak często korzystać z zabiegu? Co jest potrzebne do oczyszczenia aury? Co warto wiedzieć o oczyszczaniu aury?

Oczyszczanie aury nad głową i powyżej głowy. Zdjęcie pochodzi z książki "Naturalne metody uzdrawiania" autorstwa Tadeusza Piotra Szewczyka

Oczyszczanie aury nad głową i powyżej głowy. Zdjęcie pochodzi z książki "Naturalne metody uzdrawiania" autorstwa Tadeusza Piotra Szewczyka

Jak oczyścić aurę?

Najpierw trzeba oczyścić głowę jajkiem (…). Po oczyszczeniu rozbić skorupkę i wylać jajko do szklanki z wodą. Tak je pozostawić na cały czas terapii, ponieważ tworzące się tam struktury będą się zmieniać, dostarczając nam na bieżąco informacji. Niekiedy trzeba odczekać trochę dłużej, aż się coś uformuje, lecz zwykle już po kilku minutach możemy mieć wstępną informację o stanie zanieczyszczenia aury i o rodzajach emocji.

Jak odczytać informację z jajka?

Żółtko symbolizuje głowę i ciało fizyczne, natomiast wszystko to, co się ukształtuje z białka ponad żółtkiem, jest informacją o stanie naszych emocji. Uformowane sznury mogą świadczyć o połączeniu mentalnym z człowiekiem żyjącym (stara miłość, rozłąka z powodu wyjazdu, przejmowanie się losem bliskiej osoby po wyjeździe za granicę itp.), a także o połączeniu z duszą bliskiego nam zmarłego, która z powodu nadmiernego przywiązania emocjonalnego nie odeszła do Światłości.

Z kilku powodów nie mogę przytoczyć szczegółowego instruktażu, w jaki sposób należy ją odprowadzić. Niektórych sekretów nie wolno jest zdradzać ludziom do tego nieprzygotowanym, zarówno od strony etycznej, jak i nieprzygotowanym do pracy z człowiekiem potrzebującym pomocy.

Żółtko, które symbolizuje głowę i ciało, oraz uformowane w najrozmaitsze „kształty” emocje. Zdjęcie pochodzi z książki "Naturalne metody uzdrawiania" autorstwa Tadeusza Piotra Szewczyka.

Zobacz też: Terapia jajem w praktyce: oczyszczanie głowy


Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

6 najskuteczniejszych kosmetyków do włosów

Chcesz skomentować artykuł? lub wypowiedz się jako gość:

Autor:
Komentarz:
Liczba komentarzy: 4
dodano: 15:25 2016-04-19 przez: ~DzikiDzik (192.42.*.*)
Zgadzam się, dla ludzi ciemniactwo jak czegoś nie znaja i nie rozumieją. Sam duzo podbnych rzeczy praktykowałem ze skutkiem! A Co to za harmonizator? tzn, skąd? Bo ogólnie zanm takie urządzenia.
dodano: 14:45 2016-04-13 przez: ~Lena (78.8.*.*)
wcale nie ciemniactwo. jedni są bardziej wrażliwi, inni mniej. Jedni znaleźli swoją drogę do uzyskania harmonii, inni nie. Jedni jej szukają, inni nie potrzebują. albo myślą że nie potrzebują. głupie krytykowanie. mi pomaga harmonizator. jak sama nazwa wskazuje (bio info) jest bio czyli nieszkodliwy, naturalny dla naszego roganizmu
dodano: 22:22 2013-06-28 przez: ~gość (92.238.*.*)
wcale nie to jest bardzo dobre nauczyla mnie moja babcia ,przelewalam jajko swoim malutkim dzieciom ,bardzo bardzo pomaga i polecam
 

Zobacz także:

 
 
Zamów darmowy newsletter